Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Çmenduria e FaceApp/ Ja si duken politikanët tanë të rinj, vetëm Grida nuk ndryshon

Këto ditë në rrjetet sociale, nuk shohim gjë tjetër veçse fytyra të plakura, pasi aplikacioni “FaceApp” është duke bërë kërdinë.

Por, ky aplikacion jo vetëm i plak, por dhe i rinon njerëzit.

Ndaj dhe ne këtë radhë po iu sjellim se si do të ishin politikanët tanë të rinj, të cilëve rininë ua “hëngri” politika.

[gallery ids="800808,800797,800790,800791,800804,800786,800787,800788,800789,800792,800793,800794,800795,800796,800798,800799,800800,800801,800802,800803,800805,800806,800807"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore