Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Trendi i ri FaceApp, ja si do të duken politikanët dhe VIP-at kur të plaken (Fotot)

Aplikacioni që po bën namin për momentin quhet FaceApp dhe fotot duken natyrale dhe shumë reale.

Ashtu si filtrat e Snapchat-it me fytyrën e bebit dhe atë të seksit të kundërt, edhe ky aplikacion po pushton të gjitha rrjetet sociale duke ju çuar pas në kohë.

Ja si duken politikanët dhe VIP-at

[gallery ids="799580,799519,799513,799523,799521,799522,799515,799518,799514,799516,799517,799520"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore