Lajm i fundit/Aksident tragjik në Fier, automjeti përplas për vdekje 63-vjeçarin me biçikletë (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Vajkan, ku ka humbur jetën një person. Viktima quhet Shpëtim Isufi, 63 vjeç dhe po udhëtonte me biçikletë kur është goditur nga një automjet me shpejtësi.

Për pasojë Shpëtim Isufaj ka gjetur vdekjen e menjëhershme nga plagët e marra.

Drejtuesi i mjetit është larguar nga vendgjarja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.