Ish e dashura e pilotit të F1 i çmend të gjithë me format bombastike (FOTO)

41-vjeçarja Nicole Scherzinger “ngre” temperaturat me këtë set fotografik të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Këngëtarja shfaqet me një palë të brendshme të bardha, të cilat nxjerrin në pah më së miri asetet e saj.

Zcherzinger ka qenë e lidhur për një kohë të gjatë me kamponin e Formula 1 Lewis Hamilton.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/





LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.