“Kur ta shohë babi këtë foto…”, balerina shqiptare sfidon të nxehtin (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

 

Në disa prej fotove, Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.

 

“E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë”, shkruan Isida.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.