“Kur ta shohë babi këtë foto…”, balerina shqiptare sfidon të nxehtin (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Isida Mollaymeri prej disa ditësh ka nisur pushimet dhe ka postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

 

Në disa prej fotove, Isida shfaqet duke pozuar e shtrirë përmbys teksa shkruan se babi do ta vrasë kur ta shohë.


 

“E di që babi do më vrasë sapo ta shohë këtë”, shkruan Isida.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.