Vetëm me të brendshme, ish-kandidatja për deputete e Spartak Ngjelës provokon në dritare (FOTO)

E veshur vetëm me të brendshme dhe me shikimin nga dritarja, ish-kandidatja për deputete, Arnida Capi ka tërhequr gjithë vëmendjen me setin e radhës.

E njohur si ish-sekretarja e Spartak Ngjelës, Arnida ka konkurruar në garën për deputete në vitin 2013, por nuk arriti të fitonte.

Duket se Arnida nuk e ka gjetur veten në politikë dhe në profilin e saj në rrjete sociale nuk mungojnë fotot provokuese.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.