Spiropali lë kostumin zyrtar, arratiset në det me… (FOTO)

Zëdhënësja e qeverisë Elisa Spiropali ka zgjedhur të kalojë fundjavën larg kryeqytetit dhe zhvillimeve politike.

Ajo ka postuar një portret të ëmbël familjar ku shfaqet për herë të parë me vajzën saj edhe bashkëshortin pranë bregdetit.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.