Poza ‘të çmendura’ nga pushimet/Armina Mevlani zbulon tatuazhin në pjesën intime (FOTO)

Prej disa ditësh blogerja Armina Mevlani ka nisur pushimet nga ku ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot me rroba banje duke ekspozuar format.

 

Në një prej fotove, Armina shfaqet duke pozuar në pishinë e veshur me rrobabanjo rozë, mirëpo në sy bie tatuazhi në të pasme.

Duke qenë se një pjesë të tij e kanë mbuluar rrobabanjot, nuk dallohet qartë çfarë ka vizatuar në të pasme blogerja.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.