Nga jahtet tek makinat luksoze/Pushimet tuaja nuk do të jenë kurrë si të tyret (FOTO)

Që te jemi të sinqertë e të hapur, një familjeje shqiptare me të ardhura mesatare rrjedhimisht edhe një të riu që është pjesë e kësaj familjeje, nuk i del llogaria të bëjë me shumë se 10 ditë pushime në det.

Sigurisht që ka edhe nga ata që ja lejojnë vetes edhe luksin, por po flasim për të përgjithshmen.

Nga ana tjetër rrjete sociale, Instagrami e kanë bërë botën kaq të vogël sa të na ‘plasen’ në fytyrë pushimet luksoze të fëmijëve të pasanikëve, që nuk lënë asnjë moment t’u shpëtojë pa e postuar në rrjetet sociale. Nëpër jahte e makina luksoze, fëmijët pasanikë shijojnë luksin sa në ishuj privatë e në Las Vegas.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.