Momenti i tmerrshëm kur adoleshenti theret me thikë në mes të ditës (VIDEO)

Një përplasje mes të rinjve ka tronditur britanikët në mes të ditës. Një adoleshent është therur në mes të ditës në qendër të qytetit Wakefield në Britaninë e Madhe.

Pamjet tmerruese tregojnë momentin kur bandat përplasjen me njëra tjetrën. Disa çaste para sulmit, adoleshenti goditet nga të tjerët.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.