Kejvina nuk ndalet, lë zinxhirin hapur dhe tregon…(FOTO)

Kejvina Kthella është shumë e pranishme në titujt e mediave rozë, pasi foto provokuese që ajo poston herë pas herë tërheqin vëmendjen.

Ish-velina ka publikuar foton e radhës në bikini por tani ajo ka ngritur provokimin në një shkallë më lart duke lënë hapur xhinset.

24-vjeçarja po shijon suksese në jetën e saj si modele ku së fundmi ka qenë imazh i markës së njohur të veshjeve ‘Guess’.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.