Kejvina nuk ndalet, lë zinxhirin hapur dhe tregon…(FOTO)

Kejvina Kthella është shumë e pranishme në titujt e mediave rozë, pasi foto provokuese që ajo poston herë pas herë tërheqin vëmendjen.

Ish-velina ka publikuar foton e radhës në bikini por tani ajo ka ngritur provokimin në një shkallë më lart duke lënë hapur xhinset.

24-vjeçarja po shijon suksese në jetën e saj si modele ku së fundmi ka qenë imazh i markës së njohur të veshjeve ‘Guess’.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.