I shoqi djersin në fushë, gruaja turbullon dynjanë me format shpërthyese (FOTO)

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet pas përfundimit të Copa Americas.

Modelja argjentinase u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, që të turbullojnë mendjen.

“Po mendon të jetoj këtu”, shkruan Agustina, duke çmuar panoramën ekzotike dhe detin e mrekullueshëm pas shpinës së saj.


 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.