I shoqi djersin në fushë, gruaja turbullon dynjanë me format shpërthyese (FOTO)

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet pas përfundimit të Copa Americas.

Modelja argjentinase u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, që të turbullojnë mendjen.

“Po mendon të jetoj këtu”, shkruan Agustina, duke çmuar panoramën ekzotike dhe detin e mrekullueshëm pas shpinës së saj.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.