Femrat me mikro-bikini nuk mbulojnë asgjë, çmenden meshkujt në plazhe (FOTO)

Një model i ri bikinish shumë, shumë të vogla po i çmend meshkujt edhe më shumë këtë verë nëpër bregdete.

Gjithnjë e më shumë bukuroshe nga e mbarë bota po zgjedhin mikro-bikinit tejet seksi të firmës “Oh Polly”, për t’i veshur në plazhe.Me këto rroba banje provokuese, që mezi ua mbulojnë pjesën intime të trupit, ato po trullosin meshkujt. Këto lloj  po pëlqehen shumë edhe nga të famshmet.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.