Ç’po ndodh me Eva Muratin dhe djalin e Jozefina Topallit? Bukuroshja zbulon a do bëhet nuse në Shkodër

Eva Murati ka folur së fundmi në lidhje me jetën e saj private. Kohët e fundit është përfolur se ajo dhe Genar Topalli, djali Jozefina Topalli, mund të jenë ndarë.

Por së fundmi moderatorja është pyetur në lidhje me këtë çështje.  Teksa ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘3-shat’, moderatorja bukuroshe u pyet disa herë për lidhjen nga Bora, Romeo dhe Donaldi.


“Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje, sepse më përpara përgjigjesha lirshëm më intervista, ndërsa tani që jam pjekur, përpiqem ta ngre figurën time publike’, tha Eva, por nuk ngurroi t’i përgjigjej një tjetër pyetje nga Romeo.

“Do bëheshe nuse në Shkodër?” Eva u përgjigj: “Pse jo”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.