Besojeni ose jo, tropojania që u masturbua në skenë ka tre fëmijë dhe…(FOTO)

Arjola Demiri theu tabutë në skenën e teatrit pasi kishte një rol tepër të bujshëm.

Aktroja e njohur nga Tropoja i duhej të masturbohej në monodramën “Dashuritë e Virgjëreshës Madalenë” dhe kjo gjë duket se ka sjellë reagime aspak të hijshme nga meshkujt.

Arjola Demiri është e njohur për rolin e saj si “Çbanja” në serialin “O sa mirë”. Sa i përket jetës private, ajo ka tre fëmijë dhe është e divorcuar nga babai i tyre.

“Unë në monodramën e fundit që kisha, meshkujt e kishin më shumë mendjen që u eksituan se sa e shijuan ose morën mesazhin që përcillej…Në fakt nuk është se kam bërë ndonjë gjë që ndonjë aktor më parë se ka bërë…Jam munduar të mos e ekzagjeroj, mos bëj gjëra vulgare, por të jenë estetikisht të pranueshme për të gjithë. Meshkujt ndjeheshin të eksituar”, është shprehur aktorja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.