Alkool, drogë dhe orgji në publik/Ky është ishulli që po çmend rininë (FOTO)

Keni dëgjuar ndonjëherë për ishullin ‘South Padre’? Ai ndodhet në Amerikë dhe çdo vite tejmbushet me mbi 100 000 amerikanë, kryesisht mosha të reja të cilët festojnë në mënyra ekstreme.

Sipas ‘Daily Mail’, baret bëjnë mbi 3 milionë dollarë xhiro vetëm me pije alkoolike, por nuk mungojnë as drogërat si hashashi, kokaina dhe as orgjitë, shumica prej tyre në publik.

Forcat policore të SWAT-it e quajnë si një mision tej mase të vështirë për të ndaluar dhe sjellë në vete ‘qeflinjtë’ amerikanë. Fotot e siguruara nga ‘Daily Mail’ tregojnë qartazi çmendurinë.


 

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.