Plot klas, pranë një vendi klasik, bashkëshortja e kryebashkiakut rrezaton (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, Ajola Xoxa ka postuar një foto të bukur nga një vend antik.

Duke zbritur shkallët, e veshur me një fustan të bardhë, poshtë gjurit dhe me detaje të zeza, Ajola Xoxa ka marrë shumë komplimente për elegancën e saj.





“Gjithë sharm,”- shkruan një ndjekëse. “Çfarë sharmi moj femër,”- vijon një tjetër.

Me sa duket vendet antike janë të preferuarat e Ajolës, pasi në shumicën e fotove ajo pozon nga në ambiente të tilla.

 









Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.