Plot klas, pranë një vendi klasik, bashkëshortja e kryebashkiakut rrezaton (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, Ajola Xoxa ka postuar një foto të bukur nga një vend antik.

Duke zbritur shkallët, e veshur me një fustan të bardhë, poshtë gjurit dhe me detaje të zeza, Ajola Xoxa ka marrë shumë komplimente për elegancën e saj.“Gjithë sharm,”- shkruan një ndjekëse. “Çfarë sharmi moj femër,”- vijon një tjetër.

Me sa duket vendet antike janë të preferuarat e Ajolës, pasi në shumicën e fotove ajo pozon nga në ambiente të tilla.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.