Pamjet dramatike/Goma ‘ecën’ e më pas shpërthen brenda tunelit të Kalimashit (VIDEO)

Një gomë makine, teksa po rrotullohej në njërën anë të tunelit të Kalimashit, ka shpërthyer brenda në tunel.

Momenti i shpërthimit të gomës është filmuar nga një qytetar i Kosovës teksa udhëtonte drejt bregdetit.

Ngjarja ka shkaktuar panik te personat që kanë qenë brenda mjetit, po fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar nga ngjarja. Nuk dihen detaje të mëtejshme rreth kësaj ngjarje.Momenti kur shpërthen goma në Tunelin e Rruges se kombit!!

Publiée par AKSIDENTE RRUGORE sur Jeudi 11 juillet 2019

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.