Nuk ka pushime vere për PD/Ja porositë e Bashës në mbledhjen e Kryesisë

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar, ku iu ka kërkuar strukturave që të kenë angazhim maksimal.

Basha ka kërkuar që të ketë takime më intesive, dhe të qëndrohet larg euforizmit.

‘’Të intensifikojmë takimet me qytetarët, refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në aletrnative për të ardhmen”, mësohet të jetë shprehur Basha brenda mbledhjes.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.