Nuk ka pushime vere për PD/Ja porositë e Bashës në mbledhjen e Kryesisë

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar, ku iu ka kërkuar strukturave që të kenë angazhim maksimal.

Basha ka kërkuar që të ketë takime më intesive, dhe të qëndrohet larg euforizmit.

‘’Të intensifikojmë takimet me qytetarët, refuzimin e 30 qershorit ta kthejmë në aletrnative për të ardhmen”, mësohet të jetë shprehur Basha brenda mbledhjes.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.