Momenti shokues kur djemtë rrahin në gjykatë vrasësin e nënës së tyre (VIDEO)

Një skenë shokuese është regjistruar në një Gjykatë në Ohajo, teksa dy vëllezër kanë tentuar që të rrahin vrasësin e dyshuar të nënës së tyre, i cili ishte në pritje të marrjes së dënimit.

Dale Williams, 62 vjeç, ishte në pritje të dënimit në Youngstown për vrasjen e 46-vjeçares Elizabeth Pledger-Steëart, kur djemtë e sa nisën sulmin fizik ndaj tij.

Kamerat e gjykatës kanë filmuar të gjithë skenën, kur dy të rinjtë e kanë tërhequr dhe kanë kërkuar që ta gjuajnë në kokë.Pas kësaj ngjarje të dy vëllezërit u dënuan me 30 ditë burg, ndërsa Williams u dërgua në spital dhe gjyqi ndaj tij u shty.

Williams u dyshua dhe më pas u arrestua pasi dëshmitarët i thanë Policisë së Youngstoën se panë atë duke vrarë Pledger-Stewart në qershor 2017.

Wlliams mund të përballet me një dënim prej 23 vitesh burg për vrasjen e 47-vjeçares.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.