“Më thirrni luleshtrydhe”/Klaudja Pepa provokon me fotot e nxehta, tërbohen ndjekësit (FOTO)

Balerina Klaudia Pepa po shijon pushimet verore buzë detit. Por, duket se Klaudia kërkon të marrë të gjithë vëmendjen e këtyre ditëve të nxehta. E veshur me bikini te vogla, balerina ka pozuar buzë detit.

Me barkun e sheshtë, dhe dorën tek të brendshmet, në sy bien bikinit e vogla që për pak ekspozojnë pjesën intime.

“Më thirrni luleshtrydhe”, – shkruan Klaudia Pepa përbri fotos tërheqëse të postuar në rrjete sociale.

Balerina rrëmbeu gjithë vëmendjen me foton provokuese!

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.