Këngëtarja shqiptare “lutet” publikisht: Do vish në shtrat me mua? (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha tërheq gjithnjë vëmendjen me deklaratat e saj në rrjete sociale aty ku ndiqet nga miliona fansa. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit ku Bebe ka vënë në theks mbishkrimin mbi bluzën e saj të stampuar.

“Do vish në shtrat me mua?”, shkruan Bebe Rexha në videon e publikuar, fjali e cila shkruhet edhe në bluzën e saj.

Siç e merrni me mend, komentet ku shkruhet “Po”, kanë qenë të shumta dhe video brenda disa orëve ka arritur mijëra shikime.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.