Këngëtarja shqiptare “lutet” publikisht: Do vish në shtrat me mua? (Foto)

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha tërheq gjithnjë vëmendjen me deklaratat e saj në rrjete sociale aty ku ndiqet nga miliona fansa. Kështu ka ndodhur edhe me postimin e fundit ku Bebe ka vënë në theks mbishkrimin mbi bluzën e saj të stampuar.

“Do vish në shtrat me mua?”, shkruan Bebe Rexha në videon e publikuar, fjali e cila shkruhet edhe në bluzën e saj.Siç e merrni me mend, komentet ku shkruhet “Po”, kanë qenë të shumta dhe video brenda disa orëve ka arritur mijëra shikime.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.