Hueyda El Saied i bashkohet sfidës së VIP me poza nudo (FOTO)

Balerina e njohur Hueyda El Saied është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto e video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Por së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve teksa ka bërë një postim paksa ndryshe nga herët e tjera.

Mesa duket, Hueyda ka vendosur që t’i bashkohet sfidës së VIP-ave, të cilët kanë nisur të publikojnë foto të tyret “topless” në rrjete sociale. Të pret që “dogjën” rrjetin me fotot e tyre seksi ishin Lindsay Lohan dhe Liam Payne. E tashmë është radha që e gjithë vëmendja të shkojë te Hueyda El Saied.

Kjo e fundit ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet “topless”, me flokët e mbledhura bisht dhe është mbuluar vetëm nga një tyl

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.