Studentja paguhet 750 paund në orë/ Po kërkonte dashurinë, por përfundoi pornostare (Fotot)

Një studente iu bashkua një aplikacioni që organizon takime mes djemve dhe vajzave me shpresën për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Por Emily, 21 vjeç, përfundoi e rekrutuar si një yll i pornografisë “hardcore”.

Ajo paguhet 750 euro në orë për të filmuar skenat XXX – shumë të tmerrshme për familjen e saj.Gianna tregoi historinë e saj në dokumentarin Channel 4, Porn Generation.

Aktorja e filmave me pullë të kuqe kujton se: “E humba virgjërinë time kur isha 16 vjeç, e cila është një moshë mjaft normale”

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.