Studentja paguhet 750 paund në orë/ Po kërkonte dashurinë, por përfundoi pornostare (Fotot)

Një studente iu bashkua një aplikacioni që organizon takime mes djemve dhe vajzave me shpresën për të gjetur dashurinë e vërtetë.

Por Emily, 21 vjeç, përfundoi e rekrutuar si një yll i pornografisë “hardcore”.

Ajo paguhet 750 euro në orë për të filmuar skenat XXX – shumë të tmerrshme për familjen e saj.

Gianna tregoi historinë e saj në dokumentarin Channel 4, Porn Generation.

Aktorja e filmave me pullë të kuqe kujton se: “E humba virgjërinë time kur isha 16 vjeç, e cila është një moshë mjaft normale”

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.