Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nudo, hashash dhe alkool/ Tërbohen studentët amerikanë (FOTO)

Një çmenduri e vërtetë mund të quhet festa e të rinjve amerikanë. Vajza me dhe pa bikini që përkulen duke çmendur djemtë e mbledhur grupe-grupe, një re tym hashashi mbi rërë dhe alkooli lumë.

Ky është ai që adoleshentët amerikanë quajnë ?spring break?. Ishulli South Padre në Teksas ?pushtohet? nga 100 000 studentë që dynden në plazhet dhe baret e tij.

Rezultati? Baret dhe klubet bëjnë xhiro 2.8 milionë dollarë vetëm me kokteje, ndërsa hotelet grumbullojnë 1.44 milionë dollarë.

Fotot tregojnë çmenduritë që bëjnë adoleshentët dhe për të cilat arrestohen pothuajse përditë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="796170,796171,796172,796173,796174,796175,796176,796177,796178,796179,796180,796181,796182,796183,796184,796185,796186,796187,796188,796189,796190,796191,796192,796193"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore