Një mami seksi si Zajmina Vasjari, del pa të brendshme… (FOTO)

Këngëtarja Zaimina Vasjari është pa dyshim një nga këngëtaret më seksi në Shqipëri. Ajo është bëtë nënë e një vajze dje duket se çdo ditë e më tepër e meriton epitetin si një mami seksi.

Së fundmi këngëtarja e ka publikuar një foto ku tregon këmbët e gjata e seksi, teksa këmishën e ka lënë zbërthyer. Detaj ky i cili nuk ka pasur se si të mos u bie në sy ndjekësve të saj të shumtë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.