Më mirë vetëm apo me Arminën?/Jonida Maliqi rrëfen sherrin…

Në një intervistë të sinqertë për emisionin, i cili ka startuar së fundmi “3shat”, Jonida Maliqi është vënë në siklet me pyetjen e drejtpërdrejtë nga Bora Zemani: Biznesi, më mirë vetëm apo me Arminën?

Siç dihet, Jonida Maliqi dhe Armina Mevlani kanë një biznes të përbashkët, një dyqan veshjesh, që vendosën ta menaxhonin të dyja. Por, mesa duket nuk qenka dhe aq e lehtë të jenë ‘dy pronare’, dhe këngëtarja Maliqi na la të kuptojmë se ka pasur edhe konflikte.“E sinqertë… Tani kot si thonë asaj fjalës, vetë zot vetë shkop. Megjithatë bashkëpunimi të lehtëson shumë, sepse deri diku më le të merrem me këngët, me pasionet, me dashurinë e jetës”, – është shprehur Jonida Maliqi për emisionin “3shat”.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.