Me fustane te shkurtra dhe këmbët e gjata, gruaja bukuroshe e politikanit çmend rrjetin (FOTO)

Lola Haradinaj vjen me një set të ri fotografik nga shtëpia. Fotografi është përkujdesur sërish që të bëjë një set fantastik me Lola Haradinaj, gruan bukuroshe të politikanit kosovar, Daut Haradinaj.

Lola vjen shumë elegante në këto fotografi, me fustan shumë të shkurtër, duke pozuar në kënde të ndryshme të shtëpisë së saj.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.