Frika nga SPAK/ Gati lista e prokurorëve që do “marrin në qafë” politikanët e korruptuar

Nesër është dita e fundit e prokurorëve që do të intervistohen nga Këshilli i Lartë i Prokurorisë dhe që kanë shprehur interes për të qenë pjesë e strukturës së posaçme të Prokurorëve që do hetojnë korrupsionin, njohur ndryshe si SPAK.

Dritan Prençi, Vladimir Mara, Maksim Sota dhe Ndini Tavani janë të fundit që do merren në pyetje, ndërsa sot ka dalë në listën e SPAK edhe prokurorja Elida Kaçkini, e cila u mor në intervistë një ditë më parë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.