E pabesueshme, kush e shoqëron Bashën në Ambasadën Amerikane

Kreu i opozitës Lulzim Basha është parë të mbërrijë në këtë festë me ish ministrin e punëve të jashtme Besnik Mustafaj, siç shihet edhe nga fotot e siguruara nga Top Channel.

Festa kombëtare e SHBA festohet me 4 Korrik, por për shkak të situatës post zgjedhore kremtohet sot, përmes një ceremonia zyrtare në ambientet e Ambasadës Amerikane

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.