“Dashuria ime, dua të të prek”, mësuesja mesazhe erotike me nxënësin (Fotot)

Një mësuese e shkollës fillore është pezulluar nga puna dhe ndaj saj kanë nisur hetimet për ngacmim seksual në tentativë ndaj një nxënësi. Ngjarja është shënuar në Vicentino të Italisë.

Kanë qenë prindërit e nxënësit 10-vjeçar që zbuluan mesazhin në celularin e tij të dërguar nga mësuesja.

“Dashuria ime, dua të të prek”. Ky është teksti i mesazhit të mësueses dërguar në celularin e nxënësit. Mësuesja do të qëndrojë e pezulluar deri në një vendim gjykate.“Sikur ta dije sa shumë dua të të ndjej“, vijon mesazhi i mësueses. Nga ana tjetër, 10-vjeçari ndihej në siklet sa herë flitej për mësuesen e tij. Ai u ka thënë prindërve se ajo e ka puthur disa herë pranë buzëve.

Marrëdhëniet e mësuesve me nxënësit janë kthyer në epidemi. Më poshte keni disa prej mësueseve të arrestuara së fundmi:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.