Ç’po gatuan Kejvina/Modelja çmend rrjetin nga…(FOTO)

Kejvina Kthella shpesh provokon me foto të cilat nuk i lënë vend imagjinatës. Edhe kësaj radhe bukuroshja arriti të marrë vëmendjen e mediave rozë me fotot e postuara.

Kejvina shfaqet në kuzhinë shumë seksi me një fustan të shkurtër. As provokimet nuk munguan nga ana e saj, ku Kejvina çon njërën këmbë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.