Çmendet Dafina/Lejon fansat t’i prekin të pasmet (VIDEO)

Këngëtarja Dafina Zeqiri, njihet si një nga femrat më të guximshme të shoqbizit, ku shpesh eksperimenton edhe me pamjen e saj.

Ajo këto ditë ka befasuar të gjithë kur është shfaqur me look-un e ri, pasi kishte qethur zero flokët

Dafina e guximshme po del të jetë edhe në skenë, ajo në një koncert të mbajtur këto ditë, shihet duke ja kthyer të pasmet publikut, të cilët i ka lejuar ta prekin.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.