“Bomba” e gazetarit: Zhvillime të vrullshme, kriza zgjidhet në…

Kriza politike që ka përfshirë vendin duket shumë larg zgjidhjes. Por, gazetari Carlo Bollino deklaroi “Open” se në fund të shtatorit pritet të ketë zhvillime shumë të vrullshme për të zgjidhur krizën, ku mund të futen në lojë edhe disa ndërkombëtarët.

Bollino tha se gjithçka pritet të zgjidhet, pasi Gjykata Kushtetuese të instalohet dhe të marrë vendimin për dekretin e Presidentit Ilir Meta.


©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.