Ylli televiziv mban gjoksin me dorë dhe ekspozon format shpërthyese (Fotot)

Chloe Ferry dukej tepër joshëse, në një foto të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja 23-vjeçare shfaqet e veshur me bikini të cilat nxjerrin në pah asetet e saj perfekte, ku nuk kanë munguar as komentet pozitive të ndjekësve.

E veshur me bikini blu ajo dukej mjaft seksi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.