Ylli televiziv mban gjoksin me dorë dhe ekspozon format shpërthyese (Fotot)

Chloe Ferry dukej tepër joshëse, në një foto të postuar në rrjetin social “Instagram”.

Bukuroshja 23-vjeçare shfaqet e veshur me bikini të cilat nxjerrin në pah asetet e saj perfekte, ku nuk kanë munguar as komentet pozitive të ndjekësve.

E veshur me bikini blu ajo dukej mjaft seksi.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.