Si kurrë më parë, Angelina Jolie rikthehet me një surprizë të madhe (FOTO)

Ajo është një nga aktoret më të bukura në Hollywood. Dhe Angelina Jolie dukej e mrekullueshme, ndërsa modeloi për markën e parfumit Guerlain.

Aktorja pozoi në një ballkon në Paris të Francës të hënën. Ylli i “Maleficent” mbante veshur një këmishë të fildishtë. Ndërsa mbështetjen në ballkon, Angelina admironte pamjen nga Kulla Eiffel.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.