Seksbomba rrëfen dhimbjen më të madhe që ka provuar…dhe lidhet me këtë FOTO

Kim Kardashian ka folur për dhimbjen që ka përjetuar në Met Gala 2019.

Seksbomba 38-vjeçare amerikane shpjegoi se korseja që mbante në ngjarjen e madhe, i shkaktoi dhimbje të cilat nuk i ka ndjerë ndonjëherë në jetën e saj.

“Unë kurrë nuk kam ndjerë më shumë dhimbje si ajo në jetën time. Do të duhet t’ju tregoj fotografitë e pasojave që mu shkaktuan atë natë”, tha Kim për ËSJ Magazine.Sa i përket thashethemeve se ajo kishte hequr brinjët për të pasur një bel të hollë, Kim u përgjigj: “Unë nuk e di nëse kjo është e mundur”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.