“Mes luftës dhe paqes”, ja 27 FOTOT që kanë tronditur botën

Fotot më të mira janë ato të cilat mund të shihen në çdo kohë dhe sërish mesazhi i tyre vijon të jetë i madh.

Të tilla janë këto foto të vjetra, të cilat rrëfejnë histori të ndryshme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.