“Më përdhunoi me sy”/Aktorja e njohur denoncon pronarin e hotelit

Aktorja e famshme e Bollivudit, Esha Gupta i ka çuditur të gjithë duke deklaruar se një burrë e ka përdhunuar me sy. Ajo ka kallëzuar penalisht pronarin e një hoteli në Delhi.

Në një postim në Instagram, ajo është shprehur se burri i identifikuar si Rohit Vig u ul në një tavolinë përballë saj dhe miqve që e rrethonin dhe nuk ja hoqi sytë për një kohë shumë të gjatë. 33-vjeçarja shkroi se ai i kishte kërkuar që të kthehej tre herë përballe tij në mënyre që ta shikonte më mirë. Aktorja ishte ndjerë e fyer dhe madje e abuzuar ndërsa pronarin e hotelit, në postimet e saj në rrjetet sociale e etiketoi si derr.

Por këto akuza të aktores kanë shkaktuar polemika. Të shumtë kanë qenë ata që kanë akuzuar Esha Gupta se po e bënte çdo gjë për të tërhequr vëmendjen, duke promovuar në këtë mënyrë filmin e saj të ri.Ndërsa një tjetër e pyet 33 vjeçaren nëse e di se çfarë është përdhunimi, ndërkohë që e konsideron si diçka të turpshme të gjithë këtë rrëmujë qe ka shkaktuar reagimi i kësaj, për dikë që në fund të fundit thjeshtë po e adhuronte për bukurinë e saj.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.