Me kapele marinari, ish-nusja e Topallit ngre këmbët dhe realizon sfidën: Po lutesha që…

Moderatorja Eva Murati nuk i ka shpëtuar sfidës virale në rrjetet sociale “The Bottle Cap Challenge”, ku tapa e shishes duhet të hiqet me këmbë.

Eva ka postuar një video teksa gjendet mbi një varkë, duke e realizuar sfidën me sukses që në herën e parë.

“Kjo video është e bërë me dublën e parë. Ndërkohë lutesha: ‘bëj të realizohet me të parën, mos të turpërohem 100 herë”, shkruante në krah të postimit në Instagram moderatorja.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.