Me kapele marinari, ish-nusja e Topallit ngre këmbët dhe realizon sfidën: Po lutesha që…

Moderatorja Eva Murati nuk i ka shpëtuar sfidës virale në rrjetet sociale “The Bottle Cap Challenge”, ku tapa e shishes duhet të hiqet me këmbë.

Eva ka postuar një video teksa gjendet mbi një varkë, duke e realizuar sfidën me sukses që në herën e parë.“Kjo video është e bërë me dublën e parë. Ndërkohë lutesha: ‘bëj të realizohet me të parën, mos të turpërohem 100 herë”, shkruante në krah të postimit në Instagram moderatorja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.