Gaz Paja nis muajin e mjaltit, ja vendi përrallor ku po pushon me bashkëshorten (Fotot)

Në 1 qershor aktori i njohur i humorit, Gaz Paja i dha fund beqarisë. Ai kurorëzoi në martësë lidhjen e tij me bukuroshen Ira.

Mirëpo, siç mund të pritetj që ata pas dasmës do të shkonin menjëherë në muaj mjaflti, nuk ndodhi.

Si duket shkak për këtë u bën angazhimi i Gazit në ‘Portokalli’. Ndërsa pasi kanë kaluar disa java nga dasma e tyre, duket se aktori i ka mbyllur punët dhe është nisur menjëherë në muaj mjalti me bashkëshorten.

Aktori ka publikuar në mediat sociale foto, ku duken të dy duke pushuar. Ndërsa Ira ka publikuar një foto me pamjen e vendit ku po pushojnë, por nuk e ka treguar vendodhjen.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.