E pabesueshme/ Bie breshër sa një mollë, makina të shkatërruara dhe 18 të plagosur (Fotot)

Stuhi breshëri në Pescara dhe në një pjesë të bregdetit Abruzzo.

Deri tani, tetëmbëdhjetë persona kanë përfunduar në sallën e emergjencës për shkak të plagëve të shkaktuara nga stuhia e breshërit, madhësia e të cilit ishte e konkurueshme me kokrën e portokalles.

Në spital ka përfunduar gjithashtu edhe një grua shtatzënë, me plagë në fytyrë dhe kokë.


Breshëri ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në makina dhe kulmet e shtëpive

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.