E “mbuluar” me ar, seksbomba shpërthen bikinit me të pasmet gjigante (FOTO)

Demi Rose ka realizuar fotografitë më seksi deri më tani. Bukuroshja britanike ka veshur një kostum banje ngjyrë ari, për të pozuar për kompaninë “Oh Polly” në një pishinë.

Kostumi joshës i ka nxjerrë në pah si asnjëherë tjetër trupin fantastik 24-vjeçares.Fotografitë, seksbomba me të pasme fantastike i ka realizuar në qytetin e Los Angeles në SHBA.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.