“E ke ves, shalët hapur”, Klaudia Pepa ‘i përvishet’ komentusit: Ça të bësh, u bënë 20 vjet…(Fotot)

Balerina, Klaudia Pepa guxon gjithmonë, jo vetëm në kërcim, por edhe në përditshmëri.

Mbi një motor stil Vespa, Klaudia ka vozitur me këmbët hapur.

E lumtur në xhiron e saj, hovin e madh ja ka ndërprerë një komentues, i cili e kritikon për veprimin, që mesa duket i është bërë zakon nga profesioni.“Sa fiksim e ke moj goce me i mbajt shalët hap apo të është bërë ves,”- i shkruan ndjekësi balerinës në videon e publikuar.

Pas këtij komenti, Klaudia Pepa ka reaguar me një replikë drejtuar komentuesit ku shpjegon se i është bërë ves nga profesioni: “Ça të bësh , u bë 20 vjet që kërcej, çeshtje profesioni”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.