Drogë, orgji, makina luksoze/ Arabët bëjnë namin ne Londër, 65 mijë paund për një natë me prostitutat

Vdekja e sheiku Khalid Al Qasimi nxori në pah jetën e shthurur të djemve arabë në Londër.

Sipas “The Sun”, miliarderët e “arit të zi” paguajnë deri në 65 mijë paund në natë për të vajzat e Instagramit. Gjithçka është shumë e thjeshtë për të, pasi lekët tërheqin njësoj si flakët.


“Ata thjeshtë japin porosinë. Shohin një vajzë që pëlqejnë dhe më dërgojnë profilin e saj. Është kaq e thjeshtë. Ata i gjejnë vajzat ose nga miqtë e tyre që i kanë rekomanduar, ose marrin ato që njihen për këtë lloj biznesi.

Unë flas me vajzën, i jap çmimin, datën dhe vendndodhjen. Ky biznes po lulëzon. Unë kam njohur një djali që ka paguar edhe 65 mijë paund për të fjetur një natë me një vajzë që kishte njohur në Instgram. Ishte i çmendur pas saj”, rrëfen për “The Sun” ndërmjetësuesi.

Ai ka treguar se përfiton 10 për qind të shumës dhe me të ardhurat që siguron duke gjetur vajza për djemtë arabë, jeton shumë mirë.

Veç kësaj, ia ka rrëfyer se djemtë arabë janë shumë të kujdesshëm që të mos zbulohen, pasi kjo është tabu në vendin e tyre. Ata i marrin vajzat në dhomat dhe shtëpitë e tyre private.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.