Çmenduri, mijëra paund për një javë/ Futbollistët në garë me jahte dhe femra seksi (FOTO)

Futbollistët dhe menaxherët e tyre relaksohen në mënyrën më të mirë të mundshme, para nisjes së sezonit të ri.

Një pjesë zgjedhin të marrin jahte luksoze me qira, pasi në këtë mënyrë shijojnë qetësinë e plotë nën dritën e diellit.

Mirëpo, ajo që bie në sy janë çmimet e çmendura të jahteve, të cilat janë shumë të kripura për njerëzit e zakonshme.

Më poshtë po u tregojmë disa nga çmimet e jahteve të marra me qira nga yjet e futbollit.

JAN OBLAK, 23 mijë paund në javë

MANUEL NEUER AND MARIO GOTZE, 35 mijë paund në javë

RAHEEM STERLING, 24 mijë paund në javë

KYLE ËALKER, 30 mijë paund në javë

KEVIN-PRINCE BOATENG, 47 mijë paund në javë

DELE ALLI, 40 mijë paund në javë

CRISTIANO RONALDO, 180 mijë paund në javë

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.