Zyrtare/ Etrit Berisha e mbyll me Atalantën, ja me kë firmosi gardiani shqiptar (Fotot)

Tashmë është gjithçka zyrtare. Etrit Berisha është lojtari i SPAL-it, teksa u prezantua edhe nga klubi

Ishte vetë klubi që prezantoi gardianin shqiptar, i cili pas tre sezonesh, e mbylli aventurën tek Atalanta. Berisha e humbi vendin e titullarit gjatë pjesës së dytë të sezonit tek bergamaskët, ndërsa tashmë do të jetë sërish pjesë e Serisë A, tashmë nën fanellën e SPAL-it

Shqiptari u transferua me formulën e huazimit me detyrim blerje në fund të sezonit.©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/
LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.