Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Nga puthjet lezbike e hashashi, Bela kalon te “harbimi” me të dashurin (Foto)

Historia e dashurisë mes Bella Thorne dhe Benjamin Mascolo (Benji i duetit Benji & Fede), vazhdon të ecë përpara me shpejtësi të plotë.

Çifti kontrovers ndodhet në Capri, ku po kalojnë pushime të çmendura së bashku.

Dhe këto ditë relaksi s’kishte sesi të mos ishin më harmonike, siç tregohet edhe nga fotot romantike, të cilat të dy i kanë publikuar në Instagram.

"Jam shumë e lumtur me ty”, shkroi Bella në mesazhin që shoqëronte një foto në shoqërinë e Benjit gjatë një udhëtimi me varkë.

Duhet thënë ndërkohë, se aktorja e njohur ka kaluar pa shumë vëmendje nga puthjet lezbike dhe fotot e pafundme duke pirë hashash, tek një romancë me “harbim” me të dashurin e saj.

[gallery ids="792724,792728,792725,792729,792726,792722,792727,792732,792723,792730,792733,792731,792734,792735,792737,792738"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore