Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

I buzëqeshur “ndan ftesa” për rrëzimin e Ramës, ja ku e zuri nata Bashën (Foto)

Nuk ishte vetëm Kavaja, qyteti ku u ndal ditën e sotme kryedemokrati Lulzim Basha. Në fakt ai ka bërë një tur përgjatë bregut të Adriatikut dhe në mbrëmje është ndalur në Elbasan.

Edhe aty është shoqëruar nga Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi. Në krah të tij shihen edhe ish-deputetët Endri Hasa dhe Aurel Bylykbashi si dhe kreu i PD në Elbasan, Eugen Isaj.

Edhe në këtë qytet Lulzim Basha është shfaqur i entuziazmuar dhe i qeshur, teksa bisedon me simpatizantët e PD në një bar me ujë, kafe apo pije freskuese dhe natyrisht i ka ftuar të marrin pjesë në protestës e 8 korrikut para Kryeministrisë.

[gallery ids="792755,792758,792759,792757,792756"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore