Plas sherri në emision/ “Boll tani, mos na bëj…”, Grida Duma i mbyll gojën ministrit

Ka nisur me tonë të ashpra diskutimi në OPEN rreth zgjedhjeve të 30 qershorit. Shifrat e dhëna nga KQZ për pjesëmarrjen kanë përplasur ish-deputeten e PD, Grida Dumën, me ministrin Blendi Klosi.

Teksa ministri po fliste se pjesëmarrja ishte e kënaqshme dhe se PS mori votat e vet aka ndërhyrë Grida Duma, e cila theksoi se shifrat u rriten fiktivisht.

Debati

Grida Duma: Po boll tani. JO propagandë tani. Ne kemi lënë sistemin dhe nuk bëjmë propagandë, ju vini na bëni propagandë. Flisni me arsye. Mos më flisni me shifra

Blendi Klosi: Ndjesë. Ndjesë. Unë po jap detaje

Grida Duma: Nuk është debati a merr PS  votat e veta kur I ka të githa pushtetet dhe militantët në zyra.

Gazeta SHQIP

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.